İletişim teknolojisi birbirimize NASIL karşılık verdiğimize ve ihtiyaçlarımıza göre sürekli gelişmekte . Fatih Sultan Mehmet 1453'te İstanbul'u fethetmeden on üç yıl önce, Gutenberg, Rönesans'ta bi...

AvAA

0 videos
71 views
İletişim teknolojisi birbirimize NASIL karşılık verdiğimize ve ihtiyaçlarımıza göre sürekli gelişmekte . Fatih Sultan Mehmet 1453'te İstanbul'u fethetmeden on üç yıl önce, Gutenberg, Rönesans'ta bilgi akışını kolaylaştıran ve hızlı bir ilerleme kaydeden matbaayı icat etti.

Bunu izleyen bir çok yeni icat iletişimin önemini arttırdı. Telgraftan (Mors alfabesi 1836) ve telefona (1876'da Bell) 1920'lerde ise radyo ve televizyon farklı bir dünyayı hayal etmemizi ve inşa etmemizi sağladı.

Dijital teknolojiler bir sonraki adım oldu ve insanlık tarihinin en hızlı ilerlemesine yol açtı. Sosyal medyada meydana gelen patlama ise herkesin yaşadığı coğrafyada söylemek istediklerini kolayca söylediği, öğrenmek istediklerini takip ettiği bir imkan sağladı. BiP bu gelişmede ki bir sonraki adım..

Ben ve Ekibim insanların yaşamlarını iyileştirmek için sağlık bilgilerini Dr. Oz ve Ekibi kanalından paylaşıyoruz. Bu platformdan sağlıklı ve kaliteli yaşamak için onları motive edecek doğru ve güvenilir bilgilere ulaştıklarından emin olmak istiyoruz. Ekibimize değişik alanlarda güçlü olan isimleri seçtik. Doç. Dr. Halit Yerebakan, Doris Hofer, ve Ece Zaim… İleride ekibimize daha yeni isimler de katılabilir. Böylelikle takipçilerimiz sağlıklı yaşam, beslenme, lezzetli ve sağlıklı yemek, güzellik, egzersiz/spor , uyku, ruh sağlığı gibi bir çok alanda doğru ve farklı fikirlere ulaşabilecekler. Önerilerimiz obezite, bağırsak şikayetleri, ağrı, anksiyete, yalnızlık ve hatta sağlığınıza zarar verebilecek finansal stresin üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.

 

Category: People & Blogs
License: Public Source

COMMENTS

Up next